Infantil Airessa

EL NOSTRE CLUB CLUB

C.F. Montblanc, club centenari amb origen a l'any 1914.

Compta amb un total de deu equips que militen a les lligues de la federació catalana de futbol.

Amb entrenadors qualificats, i l'equip Amateur a la Tercera Catalana és el club referent a la Conca de Barberà.

INFORMACIÓ DE CONCTACTE

 

C/ Joan Amades S/N

43400 - Montblanc

 

T. 977 86 24 06

E. info@cfmontblanc.club

W. www.cfmontblanc.club

Secretaria: secretaricfm@gmail.com

CLUB FUTBOL MONTBLANC

EQUIP INFANTIL

 

Segona Divisió Grup 12

JUGADOR

Batalla Martinez, Mauri

JUGADOR

Beiro Lizandra, Antonio

JUGADOR

Cartaña Cortes, Oriol

JUGADOR

Fomba, Issouf

JUGADOR

Charki, Wassim

JUGADOR

Gasco Filella, Sergi

JUGADOR

Hernandez Taboada, Joel

JUGADOR

Kasse, Tierno

JUGADOR

Martí Sanchez, Nil

JUGADOR

Mhairou Mhir, Seraj

JUGADOR

Oliva Domenech, Joel

JUGADOR

Ortin Seoane, Albert

JUGADOR

Paris Rovira, Roger

JUGADOR

Pires Giménez, Alexander Antonio

JUGADOR

Roca Travé, Joel

JUGADOR

Romero Garcia, Sergi

JUGADOR

Sans Duran, Aleix

JUGADOR

Sans Iglesias, Eric

JUGADOR

Sans Renalias, Liam

JUGADOR

Tome Tintor, Jonathan

JUGADOR

Viñas Benitez, Bernat

JUGADOR

Viñas Benitez, Guillem

ENTRENADOR

Gonzalez Marquez, Hector

DELEGAT

Sans, Oriol

Notícies i cròniques Infantil.

Resultats lliga Infantil.

Posició a la lliga:

7

JORNADA

EQUIP CONTRARI

RESULTAT

JORNADA 1

MAS PELLICER U.D.C. "A"

4-1

JORNADA 2

LA SALLE REUS F.C. "A"

9-0

JORNADA 3

UNIÓ ASTORGA C.E. "B"

4-2

JORNADA 4

BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B"

3-3

JORNADA 5

RIUDOMS C.D. "B"

2-0

JORNADA 6

MONTROIG AT. "A"

3-6

JORNADA 7

DESCANSA

 

JORNADA 8

FALSET ESPORTIU "A"

3-2

JORNADA 9

LES BORGES DEL CAMP CD "A"

3-1

JORNADA 10

PARE MANYANET A.E. "A"

2-3

JORNADA 11

MAS IGLESIAS DE REUS C.E. "A"

1-2

JORNADA 12

ESCOLA F. LA PASTORETA CLUB "A"

1-3

JORNADA 13

SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"

4-1

JORNADA 14

LA SELVA DEL CAMP C.F. "A"

5-1

JORNADA 15

CAMBRILS UNIO C.F. "C"

4-2

JORNADA 16

MAS PELLICER U.D.C. "A"

2-3

JORNADA 17

LA SALLE REUS F.C. "A"

1-3

JORNADA 18

UNIÓ ASTORGA C.E. "B"

2-3

JORNADA 19

BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B"

4-2

JORNADA 20

RIUDOMS C.D. "B"

0-6

JORNADA 21

MONTROIG AT. "A"

6-1

JORNADA 22

DESCANSA

 

JORNADA 23

FALSET ESPORTIU "A"

2-1

JORNADA 24

LES BORGES DEL CAMP CD "A

4-1

JORNADA 25

PARE MANYANET A.E. "A"

4-0

JORNADA 26

MAS IGLESIAS DE REUS C.E. "A"

5-2

JORNADA 27

ESCOLA F. LA PASTORETA CLUB "A"

3-1

JORNADA 28

SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"

5-2

JORNADA 29

LA SELVA DEL CAMP C.F. "A"

2-3

JORNADA 30

CAMBRILS UNIO C.F. "C"

3-0