Cadet Manteniments Montblanc

EL NOSTRE CLUB CLUB

C.F. Montblanc, club centenari amb origen a l'any 1914.

Compta amb un total de deu equips que militen a les lligues de la federació catalana de futbol.

Amb entrenadors qualificats, i l'equip Amateur a la Tercera Catalana és el club referent a la Conca de Barberà.

INFORMACIÓ DE CONCTACTE

 

C/ Joan Amades S/N

43400 - Montblanc

 

T. 977 86 24 06

E. info@cfmontblanc.club

W. www.cfmontblanc.club

Secretaria: secretaricfm@gmail.com

CLUB FUTBOL MONTBLANC

EQUIP CADET

 

Segona Divisió Grup 10

JUGADOR

Abdou, Mohamed Amine

JUGADOR

Alaminos Poveda, Ian

JUGADOR

Blanquez Martínez, Isaac

JUGADOR

Bosch Romero, Gerard

JUGADOR

Bouftila Mhir, Ismael

JUGADOR

Chari Mahero, Yasser

JUGADOR

Diongue, Cheikhouna Ahmadou

JUGADOR

Fomba Ibrahim

JUGADOR

Griño Bernat, Eric

JUGADOR

Lakehal, Yacine

JUGADOR

Liria Santos, Aaron

JUGADOR

Lyhara, Arthur

JUGADOR

Marin, Tomas

JUGADOR

Montes Casado, Alex

JUGADOR

Pardell, David

JUGADOR

Perdegones Relaño, Pol

JUGADOR

Requena Cortes, Roger

JUGADOR

Rosello, Arnau

JUGADOR

Vargas Aguinsaca, Brandon Steven

ENTRENADOR

Martinez, Daniel

ENTRENADOR

Blanco Risalde, Salva

Notícies i cròniques Cadet.

Resultats lliga Cadet.

Posició a la lliga:

11

JORNADA

EQUIP CONTRARI

RESULTAT

JORNADA 1

MAS PELLICER U.D.C. "A"

6-2

JORNADA 2

PARE MANYANET A.E. "A"

1-7

JORNADA 3

RIUDOMS C.D. "A"

0-5

JORNADA 4

MONTROIG AT. "A"

13-4

JORNADA 5

FALSET ESPORTIU "A"

0-7

JORNADA 6

MAS IGLESIAS DE REUS C.E. "A"

2-1

JORNADA 7

SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"

2-9

JORNADA 8

DESCANSA

 

JORNADA 9

BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B"

0-2

JORNADA 10

LA SALLE REUS F.C. "A"

3-0

JORNADA 11

UNIÓ ASTORGA C.E. "B"

6-1

JORNADA 12

CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"

3-1

JORNADA 13

ESCOLA F. LA PASTORETA CLUB "B"

1-1

JORNADA 14

MAS PELLICER U.D.C. "A"

1-5

JORNADA 15

PARE MANYANET A.E. "A"

7-1

JORNADA 16

RIUDOMS C.D. "A"

12-0

JORNADA 17

MONTROIG AT. "A"

1-8

JORNADA 18

FALSET ESPORTIU "A"

1-4

JORNADA 19

MAS IGLESIAS DE REUS C.E. "A"

0-2

JORNADA 20

SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"

3-0

JORNADA 21

DESCANSA

 

JORNADA 22

BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B"

6-0

JORNADA 23

LA SALLE REUS F.C. "A"

0-3

JORNADA 24

UNIÓ ASTORGA C.E. "B"

3-4

JORNADA 25

CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"

1-2

JORNADA 26

ESCOLA F. LA PASTORETA CLUB "B"

1-1