Alevi Lotz

EL NOSTRE CLUB CLUB

C.F. Montblanc, club centenari amb origen a l'any 1914.

Compta amb un total de deu equips que militen a les lligues de la federació catalana de futbol.

Amb entrenadors qualificats, i l'equip Amateur a la Tercera Catalana és el club referent a la Conca de Barberà.

INFORMACIÓ DE CONCTACTE

 

C/ Joan Amades S/N

43400 - Montblanc

 

T. 977 86 24 06

E. info@cfmontblanc.club

W. www.cfmontblanc.club

Secretaria: secretaricfm@gmail.com

CLUB FUTBOL MONTBLANC

EQUIP ALEVÍ "A"

Segona Divisió Grup 39

JUGADOR

Abba Mhairou, Wassim

JUGADOR

Albacete Monago, Jordi

JUGADOR

Barco Farrés, Guillem

JUGADOR

Belkhader Hardoz, Fedi

JUGADOR

Benet Cardona, Marçal

JUGADOR

Cos Garcia, Aarón

JUGADOR

Cuadrat Corominas, Francesc

JUGADOR

Fernández Elias, Biel

JUGADOR

Garcia Fabregat, Unai

JUGADOR

José Guerrero, Arnau

JUGADOR

Martínez Estadella, Aitor

JUGADOR

Mateu Canela, Gerard

JUGADOR

Renalias Arasa, Alan

ENTRENADOR

Solanes Matarín, Sergi

DELEGAT

Becerra, Dídac

Notícies i cròniques Aleví "A".

Resultats lliga Aleví "A"

Posició a la lliga:

6

JORNADA

EQUIP CONTRARI

RESULTAT

JORNADA 1

PARE MANYANET A.E. "B"

3-4

JORNADA 2

FALSET ESPORTIU "B"

13-1

JORNADA 3

VILASECA C.F. "B"

1-7

JORNADA 4

MAS PELLICER U.D.C. "C"

3-5

JORNADA 5

SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E"

5-2

JORNADA 6

DESCANSA

 

JORNADA 7

LA SELVA DEL CAMP F.C. "B"

10-3

JORNADA 8

RIUDOMS C.D. "B"

3-5

JORNADA 9

ESCOLA F. LA PASTORETA CLUB "B"

12-1

JORNADA 10

UNIÓ ASTORGA C.E. "C"

0-4

JORNADA 11

CAMBRILS UNIÓ C.F. "D"

10-3

JORNADA 12

LA SALLE REUS F.C. "B"

8-7

JORNADA 13

ALCOVER C.E. "A"

4-2

JORNADA 14

SALOU U.D. "A"

3-3

JORNADA 15

MAS IGLESIAS DE REUS C.E. "B"

7-0

JORNADA 16

PARE MANYANET A.E. "B"

2-4

JORNADA 17

FALSET ESPORTIU "B"

4-3

JORNADA 18

VILASECA C.F. "B"

7-2

JORNADA 19

MAS PELLICER U.D.C. "C"

6-2

JORNADA 20

SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E"

3-3

JORNADA 21

DESCANSA

 

JORNADA 22

LA SELVA DEL CAMP F.C. "B"

5-2

JORNADA 23

RIUDOMS C.D. "B"

4-2

JORNADA 24

ESCOLA F. LA PASTORETA CLUB "B"

4-7

JORNADA 25

UNIÓ ASTORGA C.E. "C"

8-3

JORNADA 26

CAMBRILS UNIÓ C.F. "D"

5-1

JORNADA 27

LA SALLE REUS F.C. "B"

5-3

JORNADA 28

ALCOVER C.E. "A"

3-6

JORNADA 29

SALOU U.D. "A"

4-2

JORNADA 30

MAS IGLESIAS DE REUS C.E. "B"

1-9