Infantil

EL NOSTRE CLUB CLUB

C.F. Montblanc, club centenari amb origen a l'any 1914.

Compta amb un total de deu equips que militen a les lligues de la federació catalana de futbol.

Amb entrenadors qualificats, i l'equip Amateur a la Tercera Catalana és el club referent a la Conca de Barberà.

INFORMACIÓ DE CONCTACTE

 

C/ Joan Amades S/N

43400 - Montblanc

 

T. 977 86 24 06

E. info@cfmontblanc.club

W. www.cfmontblanc.club

Secretaria: secretaricfm@gmail.com

CLUB FUTBOL MONTBLANC

EQUIP INFANTIL

JUGADOR

ABDOU -, MOHAMED AMINE

JUGADOR

ALAMINOS POVEDA, IAN

JUGADOR

BOSCH ROMERO, GERARD

JUGADOR

CHARKI -, WASSIM

JUGADOR

DIONGUE -, CHEIKHOUNA AHMADOU

JUGADOR

FOMBA -, ISSOUF

JUGADOR

GASCO FILELLA, SERGI

JUGADOR

HERNANDEZ TABOADA, JOEL

JUGADOR

PIRES GIMÉNEZ, ALEXANDER ANTONIO

JUGADOR

SANS DURÁN, ALEIX

JUGADOR

VARGAS AGUINSACA, BRANDON STEVEN

JUGADOR

EL MORABIT -, IMRANE

JUGADOR

BOUFTILA MHIR, ISMAEL

JUGADOR

KASSE, THIERNO

JUGADOR

SANS IGLESIAS, ÈRIC

JUGADOR

YASSIN LAKEAL

JUGADOR

ISAAC BLÁNQUEZ MARTÍNEZ

JUGADOR

CHAIRI M'HAERO, YASSER

 

 

ENTRENADOR

GONZÁLEZ MÁRQUEZ, HÉCTOR

DELEGAT

DOMINGUEZ GARCIA, ARNAU

Notícies i cròniques Infantil.

Resultats lliga Infantil.

Posició a la lliga:

9

JORNADA

EQUIP CONTRARI

RESULTAT

JORNADA 1

SAN SALVADOR, U.D. A

6-1

JORNADA 2

SANTES CREUS CLUB ESPORTIU C

2-4

JORNADA 3

ESCOLA F.B.SALOU C.D B

7-2

JORNADA 4

ESPLUGA DE FRANCOLI

5-2

JORNADA 5

UNIÓ ASTORGA C.E."C"

4-3

JORNADA 6

ESCOLA VALLS FUTBOL "C"

1-2

JORNADA 7

CANONJA C.F. "B"

7-0

JORNADA 8

LA SALLE REUSF.C "B"

1-5

JORNADA 9

ALCOVER C.E. "A"

2-2

JORNADA 10

SALOU U.D. "A"

3-4

JORNADA 11

MAS PELLICER U.D.C. "B"

5-4

JORNADA 12

LA FLORESTA C.D. "A"

10-0

JORNADA 13

ICOMAR C.F. "A"

6-3

JORNADA 14

SAN SALVADOR U.D. "A"

0-4

JORNADA 15

STES CREUS CLUB ESPORTIU "C"

2-3

JORNADA 16

ESCOLA F.B. SALOU COSTA DAURADA "B"

3-0

JORNADA 17

L'ESPLUGA DE FRANCOLÍ U.E. "A"

0-3

JORNADA 18

UNIÓ ASTORGA C.E."C"

7-1

JORNADA 19

ESCOLA VALLS FUTBOL "C"

2-0

JORNADA 20

CANONJA C.F. "B"

3-1

JORNADA 21

LA SALLE REUSF.C "B"

6-5

JORNADA 22

ALCOVER C.E. "A"

3-0

JORNADA 23

SALOU U.D. "A"

4-2

JORNADA 24

MAS PELLICER U.D.C. "B"

9-5

JORNADA 25

LA FLORESTA C.D. "A"

1-3

JORNADA 26

ICOMAR C.F. "A"

1-3