Benjami B

EL NOSTRE CLUB CLUB

C.F. Montblanc, club centenari amb origen a l'any 1914.

Compta amb un total de deu equips que militen a les lligues de la federació catalana de futbol.

Amb entrenadors qualificats, i l'equip Amateur a la Tercera Catalana és el club referent a la Conca de Barberà.

INFORMACIÓ DE CONCTACTE

 

C/ Joan Amades S/N

43400 - Montblanc

 

T. 977 86 24 06

E. info@cfmontblanc.club

W. www.cfmontblanc.club

Secretaria: secretaricfm@gmail.com

CLUB FUTBOL MONTBLANC

EQUIP BENJAMI "B"

JUGADOR

ANDAVERT TRILLA, CARLES

JUGADOR

BARBOUCHA SANCHEZ, DJAMIL

JUGADOR

POBLET MARTÍNEZ, MARC

JUGADOR

SANAHUJA QUERALT, JORDI

JUGADOR

SERRA BARNIOL, XEVI

JUGADOR

SESÉ CERVELLÓ, PAU

JUGADOR

ALBACETE MONAGO, SERGI

JUGADOR

PEREZ SALA, JAN

JUGADOR

SEGURA BONET, MARC

JUGADOR

ROSAL PEREZ, IKER

JUGADOR

MESTRE MONCUSI, MARCEL

JUGADOR

JOAN GRIMAU

JUGADOR

LEONARDO ORTS GOTTARDELLO

JUGADOR

TOKPANOU MARTIN, MAHOUNA JONATAN

ENTRENADOR

SORIANO HUESO, JOAN

DELEGAT

MIQUEL ÀNGEL SEGURA CASTELLVÍ

Notícies i cròniques Benjamí "B".

Posició a la lliga:

11

JORNADA

EQUIP CONTRARI

RESULTAT

JORNADA 1

CANONJA C.F. "C"

1-14

JORNADA 2

SALOU U.D. "B"

2-1

JORNADA 3

CE TECNIFUTBOL SALOU A

0-4

JORNADA 4

SANTES CREUS "F"

5-7

JORNADA 5

MORELL C.F. "B"

0-4

JORNADA 6

CAMBRILS UNIO C.E. "F"

5-4

JORNADA 7

RIUDOMS C.D. "C"

2-1

JORNADA 8

TANCAT U.D. "B"

10-0

JORNADA 9

NASTIC TARRAGONA "D"

0-4

JORNADA 10

E.F.B.S. COSTA DAURADA "C"

2-12

JORNADA 11

ALCOVER, C.E. "B"

5-3

JORNADA 12

VILASECA C.F. "B"

4-1

JORNADA 13

ESCOLA VALLS F.C. "C"

13-2

JORNADA 14

FUND. P.E.F. LA POBLA DE MAFUMET

3-3

JORNADA 15

LA SELVA DEL CAMP C.F. "B"

3-2

JORNADA 16

CANONJA C.F. "C"

7-2

JORNADA 17

SALOU U.D. "B"

1-3

JORNADA 18

C.E. TECNIFUTBOL SALOU "A"

11-2

JORNADA 19

SANTES CREUS "F"

2-3

JORNADA 20

MORELL C.F. "B"

6-2

JORNADA 21

CAMBRILS UNIO C.E. "F"

3-6

JORNADA 22

RIUDOMS C.D. "C"

4-3

JORNADA 23

TANCAT U.D. "B"

2-4

JORNADA 24

NASTIC TARRAGONA "D"

9-2

JORNADA 25

E.F.B.S. COSTA DAURADA "C"

7-1

JORNADA 26

ALCOVER, C.E. "B"

5-1

JORNADA 27

VILASECA C.F. "B"

1-11

JORNADA 28

ESCOLA VALLS F.C. "C"

2-2

JORNADA 29

FUND. P.E.F. LA POBLA DE MAFUMET

2-4

JORNADA 30

LA SELVA DEL CAMP C.F. "B"

7-1

Resultats lliga Benjamí "B"