Benjami A

EL NOSTRE CLUB CLUB

C.F. Montblanc, club centenari amb origen a l'any 1914.

Compta amb un total de deu equips que militen a les lligues de la federació catalana de futbol.

Amb entrenadors qualificats, i l'equip Amateur a la Tercera Catalana és el club referent a la Conca de Barberà.

INFORMACIÓ DE CONCTACTE

 

C/ Joan Amades S/N

43400 - Montblanc

 

T. 977 86 24 06

E. info@cfmontblanc.club

W. www.cfmontblanc.club

Secretaria: secretaricfm@gmail.com

CLUB FUTBOL MONTBLANC

EQUIP BENJAMI "A"

JUGADOR

AIT LHOU, SAID

JUGADOR

BATLLE ESPINOSA, RICARD

JUGADOR

BERTOMEU SANAHUJA, PAU

JUGADOR

CORTES COTS, JOAN

JUGADOR

HUESO OLLETA, POL

JUGADOR

INIESTA VENDRELL, ARNAU

JUGADOR

LOPEZ CUENCA, DENIS

JUGADOR

MURIANA ARANDA, FRANCISCO

JUGADOR

MURIANA MARTÍNEZ, ANTONIO

JUGADOR

PEREDA HUERTAS, IZAN

JUGADOR

REBOLLO GONZÁLEZ, ADRIÀ

JUGADOR

TORRES GARCIA, GUILLEM

ENTRENADOR

PEÑA ARAGÓN, MANEL

DELEGAT

MURIANA CUENCA, ANTONIO

Notícies i cròniques Benjamí "A".

Resultats lliga Benjamí "A"

Posició a la lliga:

5

JORNADA

EQUIP CONTRARI

RESULTAT

JORNADA 1

MONTROIG AT. B

1-3

JORNADA 2

LES BORGES DEL CAMP, C.D. B

13-0

JORNADA 3

ALCOVER, C.E. A

7-3

JORNADA 4

SANTES CREUS "E"

0-7

JORNADA 5

PARE MANYANET A.E. "C"

0-8

JORNADA 6

ESCOLA LA PASTORETA "C"

3-2

JORNADA 7

UNIO ASTORGA C.E. "C"

3-5

JORNADA 8

BASE HOSP.INFANT "C"

7-3

JORNADA 9

LA SALLE REUS F.C. "B"

2-8

JORNADA 10

MAS PELLICER U.D .C "C"-

4-2

JORNADA 11

MIAMI PLATJA C.A. "B"

3-0

JORNADA 12

FALSET ESPORTIU "B"

3-5

JORNADA 13

CAMBRILS UNIO C.F. "E"

0-1

JORNADA 14

RIUDOMS C.D. "B"

3-1

JORNADA 15

LA SELVA DEL CAMP F.C. "A"

0-3

JORNADA 16

MONTROIG AT. "B"

3-0

JORNADA 17

LES BORGES DEL CAMP C.D. "B"

3-5

JORNADA 18

ALCOVER, C.E. "A"

1-5

JORNADA 19

SANTES CREUS "E"

0-2

JORNADA 20

PARE MANYANET A.E. "C"

9-0

JORNADA 21

ESCOLA LA PASTORETA "C"

1-5

JORNADA 22

UNIO ASTORGA C.E. "C"

8-2

JORNADA 23

BASE HOSP.INFANT "C"

3-7

JORNADA 24

LA SALLE REUS F.C. "B"

8-2

JORNADA 25

MAS PELLICER U.D .C "C"-

3-2

JORNADA 26

MIAMI PLATJA C.A. "B"

3-5

JORNADA 27

FALSET ESPORTIU "B"

7-0

JORNADA 28

CAMBRILS UNIO C.F. "E"

6-1

JORNADA 29

RIUDOMS C.D. "B"

6-2

JORNADA 30

LA SELVA DEL CAMP F.C. "A"

12-3